My tvoríme, vy profitujete
Krása sa skrýva v detailoch
Buď svetlo!
Blahoželáme, nový level bol odomknutý
Čas sú peniaze
My tvoríme, vy profitujete
Vstúpte do sveta videa spolu s nami - video, ktoré spolu vytvoríme, bude kľúčovým prvkom vášho príbehu či reklamnej kampane. V nás nájdete partnera, ktorý chápe hodnotu každého jedného záberu a zároveň vníma ako detaily, tak aj dôležitý celok. Od plánovania až po finálny zostrih , vás prevedieme s ľahkosťou a zanietením. Spolu vytvoríme dielo, ktoré vás bude s hrdosťou reprezentovať

Zverte svoj projekt do rúk profesionálov s viac ako 15-ročnými skúsenostami v oblasti, ktorú sme nielen vyštudovali (Mgr. art.), ale sa jej aj dodnes venujeme a prehlbujeme svoje znalosti pomocou aktuálnych kurzov a workshopov. Naša suverenita a sebavedomie v tvorbe videa sú základné kamene našej práce, o ktoré sa môžete oprieť. Od samotného plánovania a točenia až po rozhodujúce fázy produkcie a postprodukcie, vkladáme do každého kroku maximálnu starostlivosť a pozornosť.

Krása sa skrýva v detailoch
Veríme (a vieme) že krása sa skrýva v maličkostiach - preto používame profesionálnu video techniku s rozlíšením 4K, aby nám neušiel jediný detail.

V dnešnej dobe sleduje 60-70% divákov vaše videá na mobilných zariadeniach, ktoré sú však už dnes vybavené pokročilými a detailnými displejmi. Preto sa nám zdá, že Full HD rozlíšenie jednoducho nestačí. Pre všetok obsah používame 4K kamery, pretože aj keď potrebujete len Full HD výstup, kompresiou z 4K získame oveľa viac detailov. A nezabúdajte – keď si zvyšných 30-40% divákov pozrie vaše video na veľkej obrazovke doma, budú môcť plne vychutnať perfektný obraz presne taký, aký ste ho pre nich plánovali.

Buď svetlo!
Ľudské oko (rovnako ako kamera), vidí len to, na čo dopadne svetlo. Aj preto máme svoj svetelný arzenál ktorý stále rozširujeme.

Aj s najlepšou kamerou natočíte v tme len – tmu. Preto sme venovali nemalé náklady (a čas) do zabezpečenia svetiel a do zvládnutia práce s nimi. Vieme nasvietiť každú scénu, ktorú potrebujeme – klasicky alebo kreatívne (napr. aby vynikol konkrétny produkt/aspekt). Technika a postupy sa stále vyvíjajú, preto svoj “svetelný park” stále aktualizujeme a rovnako študujeme najnovšie postupy práce so svetlom.

Blahoželáme, nový level bol odomknutý
Tak ako je v každej hre potrebné vylepšovať si svoju hernú postavu, rovnako dôležité je to aj v bežnom živote. Život znamená pohyb - a kto by chcel stáť, keď môže letieť?

Veríme, že neustále vzdelávanie sa je v dnešnej rýchlej dobre veľmi potrebné. Človek (a firma), ktorá chce vynikať a neustále prinášať tie najlepšie riešenia, musí pracovať na svojom zdokonaľovaní sa. Preto sa pravidelne zúčastňujeme rôznych kurzov z oblasti tvorby videa (točenie, svietenie, nahrávanie audia) a z oblasti podnikania.

Čas sú peniaze
Rýchla doba potrebuje rýchle riešenia. Vďaka množstvu úspešných projektov pracujeme rýchlo a čas na vykonanie celej práce vieme vopred spoľahlivo odhadnúť.

Ak sa rozhodnete pre video, veríme že by ste ho potrebovali (chceli) čo najskôr. Preto máme v rámci teamu perfektne nastavené všetky procesy, aby sme vám jednak správne nastavili časový rámec, ktorý k realizácií budeme potrebovať, jednak aby mohlo byť samotné video hotové čo najskôr. Nechceme predsa, aby vás konkurencia predbehla, však áno?

Rocky je skvelý parťák a za kamerou veľký profík. Funguje s ním veľmi dobrá komunikácia a pri spracovaní videa dáva dôraz na každý detail. Skvelý typ do projektov.
Miki Plichta, LinkedIn guru
S Robertom sme spolupracovali niekoľko krát počas zastávok turné na východnom Slovensku. Bol to vždy spoľahlivý článok tímu s ľudským prístupom.
Filip Jančík, husľový virtuóz
Našu spoluprácu sme začali nezáväzne a bez extra očakávaní. Rocky však svojou proaktivitou a skvelým zmyslom pre detail vytvoril značnú hodnotu už vopred a tak sa prirodzene vytvorila dôvera a pochopenie. A keď treba niečo prerobiť, tak to nie je nikdy problém a dohodnutý projekt sa realizuje načas. Čo je v tejto brandži pre mňa často malým zázrakom.
Dušan Plichta, CEO Powerlogy
Natáčanie bolo veľmi príjemné a profesionálne. Kľudne a rada si ho zopakujem aj nabudúce.
Barbora Mokošová, olympíjska gymnastka

Spolupracujte na projektoch s nami

Najnovšie blogy